Заміна оригінальних галогенових лінз в автомобілі Mitsubishi Outlander 2015 року на Бі Лед лінзи

Світло має бути якісним та добрим так вважаємо ми та більщість наших клієнтів які наважуються на інсталяцію бі ксенонових або бі лед лінз. Але останнім часом бі ксенонові лінзи суттєво програють в якості світла Бі лед лінзам тому все частіше ми встановлюємо саме Bi Led лінзи під назвою Full Light

Клыэнт звернувся з проханням ынсталювати йому свытлодыодны Бы лед лынзи Aozoom!!! Ми поцікавились чому саме їх у відповідь ми почули стандатну відповідь нічим не підкріплену: я бачив відео я читав відгук)). Але на відео ви бачите як світять Aozoom, але не показано як світять інщі Бі лед лінзи в цій ціновій категоії це всього навісього відео. Ви почитали відгуки: добре ! а де гарантія що відгуки не пишуть ті хто подають їх, а ви знаєте що більщість людей пишучи відгук порівнюють світло тої чи іншої біле д лінзи порівнюють її з звичайним галогеновим світлом , тобто людина мала на авто звичайну галогенову лампу , а після встановлення Бі лед каже АХ як світить. Звісно світить але це не порівняння це просто не сумісні речі які порівнювати не моджливо.

Тому як завжди ми маємо в наявносіт Бі лед лінзи декількох виробників для того щоб включити клієнту та він мав можливість сам побачити та обрати найкраще.

Включити дві моделі Aozoom та три моделі Full Light !

Вибір було зупинено на моделі Full Light FL-2.

Чому так запитаєте ви? Тому що FL-2:

  1. Світить потужніше ніж Aozoom A3+
  2. Тому що заливка FL-2  є ширшою та чистішою
  3. Тому що вона реально є потужнішою
  4. Тому що ціна її не вища за A3+

Це суттєві переваги для того щоб зупинити сві вибір на FL-2

Заміна оригінальних лінз завжди передбачає використання перехідних рамок які спрощують інсталіяцію та роблять її правильною. в нашому випадку нажаль таких рамок не існує і нам прийшлось вирізати їх на лазері  в наших партнерів. Рамки получились правильної формати з отворами в потрібному місці. Лінза сідає чітко  це ознака того що все зроблено правильно і подальша інсталяція  пройде успішно.

В підсумку клієнт отримав той результат який і очікував.

 

 

 

 

Купити та встановити якісні світлодіодні Бі лед лінзи діаметром 3″  з температурою свічення 5500К та потужність 47ват

Детальніше