Встановили світлодіодні Bi Led модулі (лінзи) FullLight F5 на автомобіль Volkswagen EOS

Хочу хороше та надійне світло! Вимога клієнта.

Пропонуємо лінзи Full Light F5 якісні з дворічною гарантією досить високої потужності 55Ват ближнє світло та з фірмовими чіпами OSRAM. За ціною питання не стояло тому саме ці світлодіодні бі лед лінзи підійшли для інсталяції.

Як тільки береш в руку одразу відчутно що F5 мають якісні матеріали реальний алюміній для тепловідводу та потужний і довговічний вентилятор охолодження .

Бі лед Full Light F5 є двочіповими лінзами відповідно з двома рефлекторами в яких використовуються чіпи OSRAM.

На відміну від інших лінз ця модель має дуже широкий світловий потік який досить сильно захоплює обочини це забезпечує додаткову безпеку. Також не відстає світловий потік по висоті  це особливо замітно коли ми порівняли з іншими лінзами . Тепература свічення в F5 складає 5500-5700К це досить приємний кольоровий спектр і добре видно як в суху так і мокру погоду.

Посадочне місце Хелла 3 є стандартом на сучасному ринку і тому для інсталяції в фару потребують додаткових модельних  перехідних рамок які виготовлені з металу та помальвані спеціальною фарбою.

Доречі нам не знадобились додаткові обманки (декодери) для зняття помилок бо Бі лед Ф5 має потужність 55Ват і автомобіль її розпізнав як звичайну лампу .

Не забувайте що ми пропонуємо тільки перевірені  Бі лед лінзи  які ми встановлюємо роками та з тривалою гарантією 2 роки .Ми запропонуємо вам на вибір декілька варіантів та допоможемо з інсталяцією ,а також підберемо перехідні рамки та надамо якісний герметик для склеювання фар.

 

Продаж та встановлення світлодіодних бі лед модулів практично на лбий автомобіль та різної цінової категорії з дворічною гарантією від виробника.

Детальніше