Встановили Світлодіодні Bi Led лінзи та дзеркало з відеореєстратором на автомобіль Toyota Prius

Наш постійний клієнт який придбав свій черговий новий автомобіль звернувся до нас з проханням по  відновленню фар  та покращити якість світла ,а також встановити щось що полегшить парковку бо цей автомобіль для дружини.

Таким чином ми запропонували встановити дзеркало реєстратор з двома камерами для відео фіксації при цьому одна  з камер , асаме задня використовується також для парковки. При включеному задньому ході зображення з камери заднього виду автоматично виводиться на дисплей дзеркала накладки. Зображення можно регулювати безпосередньо на дисплеї як по вертикалі так і по горизонталі. Виставивши потрібні кути та нахили на моніторі при кожному наступному вмиканні задньої швидкосі ви будете отримувати саме ті налаштування які ви виставили.

Проблему зі світлом вирішити вдалось не просто оскільки фари були залиті водою прийшлось добряче їх відмивати та чистити в середині. Скло фар було в жахливому стані окрім мікротріщин воно пожовтіло як з середини так із зовні. Був момент що ми сумнівались в тому що нам вдасться відновити прозорість скла тому відразу підшукали нові скла для заміни. але ціна пари скла дуже висока і клієнт дуже просив пробувати відновити. Відновити влдалось великими зусиллями та втратою часу.

Замість оригінальної галогенової лінзи ми встановили світлодіодні Бі лед лінзи Full Light FL-2 ці лінзи відрізняються від інших класною та рівномірною заливкою без будь яких гарячих плям та затемнень і тим більше що вони маюь приємний колір світла 5000-5500К .

Встановлення та продаж автомобільного світла а саме світлодіодних бі лед лінз з гарантією 2 роки та встановлення відео дзеркал з реєстратором на любий автомобіль

Детальніше