Встановили світлодіодні Bi Led лінзи на Toyota land Cruiser Prado 150 2018+

Автомобіль офіційно придбаний ,але в самій простій комплектації яка не передбачає наявності головних фар з ксеноновим або лед світлом . Тож клієнт вирішив значно покращити головне світло свого авто  за допомогою світлодіодних Bi Led лінз Full light FL-28.

Чому саме FL-28 ? Все дуже просто це через брак місця в фарі для інсталяції бі лед лінз 3″ та  через конструкцію самої фари яка не дозволяє монтаж  за допомогою шпильок які частенько приходять на допомогу ,але не цього разу. FL-28 є досить компактною Бі лед лінзою з достатньо яскравим світлом та технічними характеристиками і не менш важливо тривалим терміном служби.

Світлодіодні Bi Led лінзи встановлено було за допомогою універсальних перехідників на рідний хвіст лінзи це найкращий вихід з данної ситуації через брак місця в рефлекторі.

Пластикова декоративна маска 3″ гарно та щільно закрила пустий простір навколо бі лед лінзи та не заважає регулюванню світла.

Встановлення якісних світлодіодних Бі лед лінз Full Light FL-25 FL-28 FL-2 FL-2+ FL-7 FL-7 laser FL-8на любий автомобіль та любий бюджет з дворічною гарантією

Детальніше