Встановили світлодіодні Bi Led лінзи Full Light FL-1 на Mazda 6 2016 року

Цього тижня до нас звернувся власник досить свіжого по роках авто з проханням покращити головне світло його автомобіля . Хоча в штатній комплектації були лінзи з оригінальним ксеноном , але світло було жахливе.

Ми запропонували Бі ксенонові лінзи та новий більш сучасний і на наш погляд вже з кращими характеристиками  Бі лед лінзи  . Бі лед лінзи зібрані з кількох елементів основним з яких є світлодіодний Чіп, термін служби якого складається від 30 000 годин . Хочемо відмітити що відсоток браку серед Бі світлодіодних лінз дуже малий тому ми й запропонували власнику авто саме такий варіант.

Розглядва клієнт два варіанти ! Нами запропоовані Full Light FL-1 та Aozoom A3+ останні цікавили саме клієнта. Алее пред інсталяцією ми увімкнули обидва варіанти  та запропонували обрати все таки один з двох.

Ми були впевненні що клієнт обере саме Full Light FL-1 оскільки ми не один рік працюємо саме з цими Білед лінзами та не один раз переконувались в тому що це один з накращих варіантів на ринку, ми завжди тетсуємо нові варіанти бі лед лінз на ринку щоб бути в курсі та мати розуміння з чим ми працюємо. Голосна реклама Бі лед лінз Aozoom A3+ нічим не підкріплена окрім реклами!!!!!!

 

На данному авто нами були пророблені наступні роботи:

  • Рорзборка фар (нагрівання , чистка канала для герметика)
  • Інсталяція Bi Led  Full Light FL-1  через модельні перехідні рамки
  • Прокладання нового герметика для фар NHK
  • Збірка та застигання герметика
  • Регулювання фар, ближнє світло відносно дальнього

Результат ви побачите на фото!

Відгук клієнта дуже позитивний.