Встановили світлодіодні Bi Led лінзи Full Light F5 на Jeep Cherokee 2017+

Наш постійний клієнт звернувся до нас як до своїх друзів з проханням покращити світло на автомобілі Jeep Cherokee який належить його брату який та через специфіку своєї професії дуже багато пересувається в ночі тому вимога до бі лед модулів потужне ближнє та ще потужніше дальнє світло.

Full Light F5 це двочіпові модулі з якісними світлодіодами  від компанії Osram які служать довго та надійно.

Потужний кулєр забезпечує якісне охолодження теловідвідних елементів які вигтовлені з якісного сплаву в основі з алімінієм.

Розмір бі лед лінз є надзвичайно компактним саме завдяки цьому вони можуть бути використані в більшості фар в яких малувато місця.

Щодо світлового потоку оо він дуже широкий і освітлює так що узбіччя видно добре, а дальнє світло взгаалі викликає здивування у клієнтів що таке можливо. Саме тому ми встановили ці білед модулі на Jeep Cherokee адже власник їздить багато саме в ночі.

Що стосується розборки фар то і цьому плані вони жахливі через герметик який використав виробник, а також через форму скла яке має плоский кант який лягає на те місце де потрібно чистити герметик.

Якщо ви також хочете покращити якість світла та встановити альтернативну оптику Bi Led лінзи в своєму авто Jeep Cherokee любих років випуску тоді Вам до нас!

Купити та встановити альтернативну автооптику світлодіодні Бі лед лінзи у Львові на любий автомобіль  JEEP з дворічною гарантією.

Детальніше