Встановили штатну магнітолу та камеру переднього виду на Toyota Highlander 2015 року випуску

Хочеться зауважити що все частіше автовласники зупиняють свій вибір на доргих  пристроях преміум якості . Ми пов’язуємо це з тим що люди навчились цінувати свій час та нерви , бо дешеве добрим не буває !

Остання наша інсталяція  штатної андройд магнітоли та камери переднього виду на автомобіль Toyota Highlander 2015 року відбулась саме з такою магнітолою преміум якості. Якісні пристрої завжди мають процессор  високої якості які не є дешевими та публічними для загального доступу , саме висока ціна не дозволяє стати йому занадто масовим. Інформацію про той чи інший процессор ви можете знайти в інтернеті в наш час це не проблема , проаналізувати зібрану інформаці  та визначитись з вибором пристроя.

Нащі пристрої які ми пропонуємо вже декілька років мають саме такий якісний та надійний процессор з великим переліком сучасних можливостей:

Процессор :  8 ядерний Media Tek MTK 9008 ,робоча частота 2.0 ГГц,

Пам’ять:  DDR3  RAM 4 Гб / ROM 4GB

Версія Android : 10.0

Інтернет:  4G слот для сім карти

Соціальні мережі:  доступ до всіх можливих

Навігаційна система: онлайн та офлайн

Звук:  якісний звуковий підсилювач та вбудований цифровий DSP процессор

Якісний радіо тюнер: NXP TEF 6686

Додатки:  CarPlay та Android Auto

Комфорт: Можливість підключення камер переднього та заднього виду

Canbus: відтворює штатні показники авто якщо ця функція була на оригінальному пристрої(Клімат контроль, парктроніки ,камера та інщі показники).

Штатний головний пристрій здисплеєм великого розміру гарно вписався в інтер’єр цього великого автомобіля .

Оригінальну камеру заднього виду клієн не хотів замінити тому було підключено рідну яку пристрій побачив через канбус , о от передню ми встановили яка розрахована саме для автмобілів Тойота різних моделей та років так сказати універсальна камера в значок.

Результат нашої роботи ви можете побачити на фото які ми викладаємо нище.

 

 

 

Встановити сучасний штатний головний пристрій під керуванням ОС андройд з якісними характеристиками та потрібними можливостями GPS навігація 4G модем камри переднього і заднього виду  карплей та андройд авто  та якісний звук на дсп процессорі. Львів гарантія встановлення продаж

Детальніше