Встановили штатну автомагнітолу Soundbox SBM-6083 DSP Hyundai Tucson 2016-2020

Постійний клієнт в якого вже було встановлено головний пристрій на ОС Android 7.1 звернувся до нас з запитанням  :чи є на ринку більш потужний та більш сучасний пристрій? Пристрій який був встановлений в авто мав вже декілька років і на той час це був сучасний та потужний пристрій , але час та технології не стоять на місці .

Ми запропонувалу штатну магнітолу Soundbox SBM-6083 DSP з дуже потужними характеристиками та переліком можливостей та з рамкою чорного кольору.

Найголовніше що в цьому пристрої зібрані всі сучасні технології:

  • Вбудований 4G модем (Достатньо лиш встановити Sim карту)
  • Вбудовані CarPlay та Android Auto
  • IPS дисплей захищений склом 2.5D
  • Велика потужність 4GB оперативки
  • 64GB вбудованої пам’яті
  • Цифровий звуковий процессор DSP (дозволяє отримати супер якісний звук)
  • Якісний та надійний процессор  Intel SC9853, 8*1.872 ГГц
  • Підтримка йифрової камери AHD

Таким чином власник авто отримав всі найсучасніщі технології в одному пристрої , який є еталоном якості на ринку головних пристроїв України.

Також нами було замінено раніше встановлену камеру заднього виду GAZER на більш якісну та сучасну камеру MYWAY MW-0620 AHD SONY.

Камера MYWAY MW-620 -AHD SONY якісно відрізняється від старої  камери та більшості камер на ринку.

Великий кут огляду в 185 ° (ширина) / 145 ° (висота) робить цю камеру лідером з продажів адже це суттєва перевага при виборі камери заднього виду.

Над мала потреба у освітленні всього 0,01 Lux забезпечує добру оглядовість в темний період доби в світлий період доби картинка і взагалі ідеальна!!!

Такі високі характеристики  забезпечує лінза SONY 3311B з 6 слойним склом та великою кількістю ТВ ліній аж 1200  і розширенням пікселів 1280 * 960.

На данний момент цифрові камери AHD є найкращими з точки зору якості картинки як в день так і в ночі,але  не всі пристрої підтримують таку камеру тому ми рекомендуємо звертатись до нас ми допоможемо професійно підібрати та встановити у львові мультимедіа та камеру заднього виду.

 

 

 

 

Продаж та встановлення якісних штатних андройд автомагнітол під керуванням ОС Android у Львові на любий бюджет та на любий автомобіль.

Детальніше