Встановили штатну автомагнітолу та камеру заднього виду на автомобіль Hyundai santa Fe 2008 року

Останнім часом все більше автовласників цікавляться пристроями з як омога більшим переліком сучасних  можливостей та в одночас щоб пристрій не був дороговартісним.

Саме такий пристрій ми встановили днями і це Soundbox MTX-8199 Hyundai Santa Fe

Пристрій оснащено всіма сучасними можливостями які є корисними для автовласника, саме :

  • CarPlay
  • DSP processor
  • 4G modem
  • 3+32GB
  • 8core* 1.6GHz
  • Підтримка AHD камер

Весь вище перелічений функціонал значно полегшує та покращує користування пристроєм та в загальному подорожі та просто пересування по справах на авто.

Зробивши дублікат своєї сім карти ви користуєтесь інтернетом на пристрої маючі один номер тел.який необхідно поповнювати .Це можливо завдяки вбудованому в пристрій 4G модему .тепер ви на зв’язку завжди .

Підтримка сучасного AHD формату автокамер полегшує паркування оскільки зображення з даного типу камер дуже якісне як в день так і в ночі ви будете бачити максимально все.

Дуже гарний відгук в даного пристроя тобто це означає що потужності вистачає на повне навантаження та якісну роботу без гальмування та підвисання.

Бюджет такої штатної магнітоли коливається від 370 до 390 у.о в залежності від того на яке авто цей пристрій потрібно інсталювати.

 

Продаж та встановлення у Львові якісних штатних автомагнітол з 4G  carplay DSP та підтримкою AHD  цифрових камер, а також з навігацією вільними руками та можливістю перегляду відео

Детальніше