Встановили штатну автомагнітолу Soundbox на ОС Android 11 та камеру заднього виду MYWAY на автомобільSkoda A5 2012

Перед останній робочий день тижня дзвінок близько обіду!

Клієнт:Доброго дня мені потрібна магнітола на ОСAndroid під штатну панель та камера заднього виду.

Ми: будьласка ось вам варіанти та вартість разом із встановленням

Одним словом ми попередньо не зустрічались для тесту пристроя та узгодження інших деталей ,а лише по телефону провели коротеньку розмову показали клієнту фото через вайбер та домовились про інсталяцію за 40 хв оскільки в той день ми перенесли інший записаний автомобіль.

Таким чином ми зупинились на штатній магнітолі Soundbox SB-3328 2G CA  з вбудований CarPlay та на камері заднього виду яка встановлюється в плафон підсвітки номерного знаку.

Пристрій під керуванням Ос Андройд версія 11 з оперативною памяттю 2Гб чого цілком достатньо для адекватної роботи пристроя навіть для виконання одночасно двох задач тобто на пів екрана може працювати навігація , а на другій половині відео чи раді тобто будь яка інша функція.

Радіо тюнер та звуковий підсилювач в цій штатній автомагнітолі на високому рівні від відомих світових виробнииків які засвідчили свою якість .

При отриманні пристроєм інтернету ви цілком отримуєте повноцінний  автомобільний PC який дозволяє вам завантажувати фото та відео, встновлювати додатки , слухати онлайн адіо або переглядати відео та багато інших цікавих можливостей.

Клієнт акцентував свою увагу на тому що замінник штатної магнітоли повинен мати Carplay .Пристрій встановлений нами має в комплектації вбудовану дротову функцію Carplay яка багато в чому допомогає кермувальникам.

Величезний дисплей 10.2″ дуже круто вписався в дизайн авто та осучаснив його зогляду на те що авто не саме свієе по роках. Перегляд відео на такому великому та якісному моніторі штатної магнітоли буде приносити лише радість та позитивні емоції.

Пластикова рамка сіла ідеально без будь яких зазорів які б могли спортити весь вигляд та всю інсталяцію в цілому.

Камеру заднього виду з розміткою трпекторії ми вствновили в плафон підсвітки номера виглядає досить оригінально та дає максимально зручне зображення для паркування.Розмітка траекторії може бутти відімкнена якщо вона не потрібна автовласнику.

 

 

 

 

Встановлення якісних та сучасних штатних автомагнітол та камер заднього виду з розміткою траекторіїї  на будь яке авто  та на будь який гаманець з гарантією 1 рік від постачальника

Детальніше