Встановили штатну автомагнітолу на ОС Android та цифрову камеру заднього виду на автомобіль Mitsubishi Outlander XL

Перше питання клієнта : чи якісний головний пристрій який ви пропонуєте мені?

Так звісно якісний інакших ми просто не пропонуємо задля зміцнення нашої репутації.

І так, нами було запропонаво штатну автомагнітолу Soundbox SBM-8122 DSPта цифрову камеру заднього виду в металевому корпусі.

Штатна автомагнітола в новій комплектації з новим процессором MTK9008 вже із збільшеною потужністю ядер 8* 2.0 GHz. Здавється що така невелика різниця в 0.2ГГц не вплине на роботу пристроя,але ні ми переконались зовсім в протилежному!

Пристрій відчутно швидший від свого попередника який комплектувався процессором Intel та має трішки змінене розтошування категорій в меню та налаштуваннях, а в іншому це те саме меню та ті самі можливості.

Дана штатна магнітола SBM-8122 DSP дозволяє використовувати сім карту любого оператора для отримання інтернет одразу на пристрій ,тобто вам не потрібно шукати Wi-Fi  або рорздавати його з телефона що часом не доречно або складно.

Завдяки постійному інтернет в пристрої ви вільно можете користуватись всіма існуючими розважальими або пізнавальними сервісами.

Також ви отримаэте якісний GPS приймач із стабільним та потужним сигналом  який дає можливість користуватись як онлайн та офлайн навігаційними картами.

Висока потужність яко. Наділений цей головний пристрій 4+64 ГБ дозволяє пристрою працювати дуже швидко без будь яких затримок як це буває на пристроях із меним рівнем оперативки .

Підтримка цифрових камера для переднього та заднього огляду , така функція доступна далеко не для всіх пристроїв на ринку штатних магнітол. Цифрові камери переважають аналогові  великим кутом огляду та дуже якісною картинкою як в день так і в ночі у нашому випадку ми встановили MYWAY MW-620 AHD SONY на даний момент це еталон якості серед цифрових камер.

Такми чином клієнт отримав максимально великий розмір дисплея 9» з величезним переліком сучасних можливостей.

Окремо хочеться відмітити реакцію автовласника на картинку від камери заднього виду! Ого ,я не думав що камера може так показувати !!

 

Встановити сучасну штатну автомагнітолу на ОС Android 11 з 4G  GPS Navi  Carplay та Android Auto  та DSP процессором  підтримкою цифрових камер у Львові по самій лояльній ціні з гарантією

Детальніше