Встановили штатну автомагнітолу та камеру переднього і заднього виду на автомобіль Audi Q5

Нещодавно встановили цікаву варіацію штатниї автомагнітоли  10.25″

Дана модель штатної магнітоли значно відрізняється від більшості існуючих на ринку пристроїв , адже розмір її десплея дуже великий по горизонталі і по суті є копією оригінальних пристроїв з авто останніх років випуску.

Шттана магнітола для Audi Q5 має QLed дисплей з  розширенням 1280*720  що забезпечує якісну та гарну картинку . Уявіть наскільки круто переглядати відео на такому високоякісному дисплеї такого розміру.

Новітній та потужний процессор Qualcomm 4+64GB/8core*2GHz просто літає завдяки таким крутим характеристикам .

Вбудований бездротовий CarPlay дає можливість користуватись всіма корисними та якісними можливостями від відомої світової корпорації.

Вбудований в штатну магнітолу 4G модем дозволяє користувачу бути весь час онлайн і витрачати час на постійні підключення штатної магнітоли через точку доступу через яку телефон розряджається наьагато швидше. З 4G вбудованим модемом достатньо лише зробити дублікан вашого основного номера тел та вставити в модем.

Якісний звук це не менеча функція сучасного та якісного пристроя оскільки преміальний пристрій повинен мати повний функціонал щоб задовільнити користувача. DSP процессор  надає широкі можливості для налаштування акустичної системи , а також змушує вашу акустичну систему звучати зовсім по новому.

Також ми встановили дві камери на данний автомобіль. Передня камера відповідна фронтального огляду була встановлена в значок на рещітці радіатора та виглядає як оригінально встановлена камера заводом виробником . Друга камера заднього виду встановлена в кнопку відкривання кришки багажника і також виглядає як оригінал бо ніяких доопрацювань не потребує та малозамітна після інсталяції, але картинка має добрі кути огляду  та захоплює все що потрібно для паркінгу або маневру.

Якщо ви  або ващі друзі чи знайомі також бажають встановити штатну андройд магнітолу на автомобіль Audi,BMW або Mercedes-Benz звертайтесь і ми допоможемо вам в цьому.

Купити та встановити штатну автомагнітолу для Audi Q5  з CarPlay DSP процессором 4G модемом та річною гарантією.

Детальніше