Встановили куплену в нас штатну андройд автомагнітолу з CarPlay /4G/ DSP на автомобіль Mercedes Benz Vito

Днями до нас звернувся знайомий з проханням допомогти в купівлі головного пристроя  певної моделі. Озвучив нам інформацію що такий пристрій в певнопу інтернет -магазині йому пропонують ось за таку сумму. На успіх клієнта саме такі пристрої ми й пропонуємо для інсталяції.

Звісно ми надали знижку  для нашого знайомого та отримали нового клієнта !

Пристрій клієнт обрав з топової ліній штатних магнітол Soundbox . Якісний дисплей з IPS матрицею та 2.5D склом , потужний процессор MTK9008  8 core *2.0GHz, 4+64 Гб пам’яті , 4G вбудований модем для сім карти, CarPlay , DSP процессор та підтримка цифрових AHD камер.

Всі ці можливості зібрані в одному пристрої задля задоволення потреб автовласника та якомога надійної роботи пристроя.

Рамка штатної андройд магнітоли у глянцевому виконанні для того щоб як омога більше було подібно на оригінал.

Також нам вдалось адаптувати штатну камеру заднього виду через спеціальний перехідник типу Fakra  бо як виявмлось живлення камери 12В тому ніяких більше перетворювачів ми не використовували.

Окрім самих сучасних вище вказаних можливостей та характеристик пристрій також має набір вже звичних для нас характеристик :

GPS навігація онлайн та офлайн

Вільні руки (музика та розмова)

Перегляд відео (онлайн та офлайн)

Прослуховування аудіо

 

Друзі якщо ви вирішили встановити штатну магнітолу на свій автомобіль ми раді будемо допомогти вам .звертайтесь до нас ми підберемо для вас магнітолу на лбюбий бюджет та з потрібними вам характеристиками.

 

Продаж та встановлення штатних автомагнітол у Львові з гарантією від постачальника та на любий бюджет з навігацією вільними руками виходом в інтернет та карплей

Детальніше