Встановили штатну андройд авто магнітолу Soundbox на автомобіль Nissan Qashqai

Знайомий нашого постійного клієнта потрапив до нас по рекомендації останнього.

Клієнт:Я придбав дружині автомобіль та потрібно встановити на нього магнітолу з великим екраном з камерою заднього виду.

З 4 х запропонованих варіантів клієнт обрав не самий дорогий та не самий дешевий можемо сказати що це середній варіант по функціоналу але повність зі всіма якісними чіпами(процессор,радіо тюнер, підсилювач звуку) тобто надійний та довговічний головний пристрій. Оперативної пам’яті 2Гб досить лосттатньо для нормальної роботи пристроя цього досягнуто також завдяки процессор Т3 який має 4 ядра по 1.6Ггц.

Дисплей в даної серії SoundBox звичайни LCD TFT з 2.5D склом мультитач , але саме простий дисплей є набагато довговічнішим від дорощих IPS матриць.

Завдяки дисплею 9″  кермувальнику буде значно легше виконувати паркувальні маневри та одночасно дозволяє робитиїх безпечніше. Перегляд відео на такому великому дисплеї штатної магнітоли просто зачаровує особливо маленьких пасажирів.

GPS навігація офлайн або онлайн допоможе в любій ситуацію доїхати до пункту присзначення.

Вихід в інтернет дозволяє прослуховувати онлайн музику та цифрова редіо ,а також користуватись Play Market.

Якісний підсилювач звуку дозволяє отримати якісний звук , а радіо тюнер від відомого бренда стабільний прийом радіо сигналу

 

 

 

Якщо ви хочете купити та встановити штатну авндройд автомагнітолу з карплей або навігацією вільнмии руками та камерою заднього виду з гарантією від постачальника з гарантією на роботу отримати консультацію та простестувати головний пристрій тоді вам до нас! Гарантія від постачальника 1 рік та наявність на складі у Львові

Детальніше