Встановили штатну Android магнітолу Soundbox SBM-8910 DSP та камеру заднього виду MYWAY MW-1280 AHD SONY на автомобіль Toyota Land Cruiser 200 2008-2015

Гарний та потужний автомобіль потребував невеличкої модернізації за нашою допомогою.

Під заміну попав оригінальний головний пристрій який було замінено на штатну авто магнітолу  Soundbox SBM-8910 DSP під керуванням OC Android  та доставлено камеру заднього виду цифорового формату MYWAY Mw-1280 AHD SONY.

Штатна магнітола так само потужна як і автомобіль на який вона встановилась наврядчи по іншому  могло статись , адже власник розуміє що таке потужність та якість тому розмов про бюджетний варіант магнітоли не було й мови те саме стосується і камери заднього виду потрібна була найкраща . Всі запити та потреби власника автомобіля стосовно додаткового обладнання ми змогли задовільнити.

Тпере трохи про пристрій!

По перше хочеться відмітити як ми вже казали потужність та процессор пристроя:

Процессор MTK9008 ,8  core* 2.0Ghz це дуже хороший показник та супер надійний процессор

4+64Гб пам’яті цілком достатньо для одночасного виконання декількох задач одночасно, а відгук пристроя на будь яке завдання відбувається моментально.

Окрім стандартних функцій пристрій обладнано самими передовими технологіями :

Слот для sim карти .Зробивши дублікат основної sim карти ви маєте один рахунок для двох пристроїв які постійно в мережі

Carplay фунція яка мега популярна останнім часом тому її наявність є великим млюсом для автовласника

DSP processor – якісний звук доступний для того хто любить слухати не просто радіо ,а свій любимий жанр з носіїв USB або ж онлайн сервісів.

Стосовно камери заднього виду  хочеться сказати лише супер, супер картинка яку дозволяють досягати цифрові технології це дійсно щось. Зображення з камери настільки чисте та стабільне що іноді здається що так не може показувати автомобільна камера)) ,може це тоно знаємо ми. Кут огляду як по вертикалі так і по горизогталь просто неймовірний (горизонталь 180 градусів по вертикалі 120 градусів) . Надійний металевий корпус та якісний захист від вологи роблять камеру мега надійною.

Встановлення та продаж у Львові якісних штатних андройд магнітол з карплей дсп процессор  4G слотом для карточки та іншими технологіями  та встановлення штатних камер заднього виду.

Детальніше