Встановили штататану Android магнітолу на Nissan Rogue USA BOSE+ System 360

Це вже ні би то традиція писати статті пов’язані з автомобілями американського ринку!

Все частіше до нас звертаються клієнти які прагнуть замінити штатну автомагнітолу на Android магнітолу через те що оригінальна магнітола не має такого функціоналу хо й в комплектації автомобіля є акустична система BOSE та система кругового огляду встановлена заводом. Але оригінальна автомагнітола все одно не задовільняє автовласника.

Штатних Android магнітол на ринку зараз занадто багато ,але далеко не всі вони підтримують акустичну систему BOSE та тим більше систему кругового огляду 360 градусів.

Ми звернулись до нашого давнього постачальника та уточнили в нього чи буде їх пристрій підтримувати ці функції, бо без їх підтримки не має сенсу замінювати пристрій, бо звук це важливо)).

Постачальник підтвердив що його штатна Android автомагнітола Soundbox SBM-8160 DSP буде підтримувати такі функції ,але потрібно окремо придбати спеціальний канаус разом з iso кабелем, бо фішки в такого авто кардинально інакші .

Штатна Android автомагнітола чудово вписалась в дизайн автомобіля , великий дисплей розміром 10.1″ додав тої сучасності якої бракувало цьому авто.

В процесі інсталяції ми переконались що пристрій дійсно підтримує такі важливі функції даного авто .Тобто акустична система запустилась грають всі динаміки та сабвуфер який знаходиться в багажнику. Система кругового огляду працює ідеально , а по словах клієнта якість картинки його вразила тому що оригінальний пристрій не дає такої якості зображення, ми це пов’язуємо з дійсно високоякісною матрицею та потужним процесором який швидко опрацьовує отриману інформацію.

Звісно що повна підтримка оригінальних функцій вплинула на вибір клієнта , але й величезний функціонал пристрою та велика потужність також зіграли свою роль при остаточному рішенні. також не малу роль зіграло те що ми гарантували що якість штатний андроїд автомагнітоли Soundbox на дуже високому рівні .

 

Більше інформації про данний пристрій по ссилці:

https://carstereo.com.ua/shtatnaya-magnitola-soundbox-sbm-8160-dsp-dlya-avtomobilya-nissan-qashqai-x-trail-2014/

Таким чином нам вдалось втілити всі бажання автовласника встановивши штатну андройд автомагнітолу Soundbox SBM-8160 DSP.

Встановити у Львові якісний штатний головний пристрій на автмобіль Nissan rogue або X-Trail 2014+ з підтримкою штатної А/С BOSE та оригінальною системою кругового огляду  з потужними характеристиками та багатою комплектацією  ви може  в нас !

Детальніше