Встановили парктронік MYWAY MW-8018i 1D 8 датчиків на автомобіль Chevrolet Equinox

Чергова наша робота про яку ми хочемо вам розказати це встановлення  цифрових парковочних радарів MYWAY MW-8018i 1D на 8 сенсорів з одним дисплеєм для відображення перешкод

Chevrolet Equinox це саме той автомобіль на який нами було інстальовано парквочону систему на вісім датчиків. Більщість автовласників які хочаб раз мали автмобіль з парктроніком в майбутньому хочуть мати його у кожному новому авто, по тій самій причині до нас і звернувся власник даного авто.

Для інсталяції нами було запропоновано декілька варіантів парктроніків , вибір клієнта зупинився на моделі MYWAY MW-8018i 1D . Чому саме цей виробник та ця модель ми спробуємо розібрати.

По перше дана парковочна система має в свому арсеналі цифрові датчики, такі датчики спрацьовують значно швидше  на відміну від аналогових та термін служби цифрових датчиків суттєво більший аніж в простих аналогових.

По друге всі дроти парковочної системи виготовлені з чистої міді що в свою чергу позитивно впливає на роботу парктроніка (швидкість передачі сигналу , стійкість мідного дроту до зовнішніх факторів).

По третє корпус блока керування парктроніком виконаний в корпусі з металу ,таким чином парктронік MW-8018i 1D  є дуже стійким до перешкод від кабелів та блоків сучасного авто.

По четверте даний парктронік має візуально дуже гарний вигляд оскільки датчики фіксуються з середини і виглядають як пакртронікі встановлені заводом виробником авто.

При інсталяції парктроніка з внутрішніми датчиками завжди необхідно демонтувати бампер бо фіксація сенсорів передбачає монтає спеціальних пластин з кріпленнями для датчиків.

Процес досить трудоємкий ,але результат завжди гарний тому ми з радістю виконумо такі роботи.

 

Встановити якісний цифровий парктронік на 4 або на 8 датчиків у Львові на любий автомобіль з гарантією на обладнання та роботу.

Детальніше