Встановили двочіпові світлодіодні Bi Led лінзи на автомобіль Mazda 5

Нещодавно встановили світлодіодні Бі лед лінзи діаметром 3″ на два чіпи та відповідно на два рефлектори.

В нащій ситуації все більше автовласників шукають більш менш не дорогий варіант не всі готові витрачати досить не малі суми на гарний тюнінг фар бо ситуація в державі змінюється щодня і люди стараються економити як це дозволяє ситуація.

Таким чином бюджет в нас був,  але на щастя є гарні рішення які дозволяють не виходити за мещі бюджету.

Одним з таких варіантів є комплект світлодіодних бі лед модулів діаметром 3″ на два чіпи з пасивно активним охолодженням та гарантією 2 роки Full Light FL7.

Що хочеться відмітити в цьому комплекті так це гарне ближнє світло яке робить гарну та максимально рівномірну заливку по всій площині з ліва на право та дуже приємний колір світла який не навантажує  очі та гарно освітлює мокре покриття дороги. Тобто так звана гаряча пляма по якій роблять заміри інсталятори та виробники для реклами свого продукту розтягнута та розосереджена по горизонталі заливки тому світло максимально рівномірне по всій площині.

50Ват потужності виявляється достатньо для того щоб автомобіль бачив супротив і не видавав помилок на панелі приладів або взагалі не працюють в нашому випадку все ок!  Авто повністю бачить бі лед лінзи та не потребує додаткових декодерів-обманок.

Але накращою рекламою даної моделі світлодіодних бі лед лінз буде відео на якому видно як світять бі лед модулі .

Якщо вам необхідно замінити або з нуля встановити світлодіодні бі лед лінзи тоді вам до нас ми допоможемо вам в цьому!

https://carstereo.com.ua/svitlodiodni-bi-led-moduli-full-light-fl7-45w/

 

Встановлення та продаж якісних світлодіодних бі лед лінз модулів для заміни або нової інсталяції у Львові з дворічною гарантією

Детальніше