Клієнт купив в нас та ми встановили двочіпові світлодіодні Бі лед лінзи модулі Full light FL7 50Wat на Ford Mustang

Наш постійний клієнт скаржився на не дуже якісне головне світло , але авто має оригінальну лінзу з ксеноном D3S та для початку ми спробували замінити тільки лампи і хоч автомобіль досить свіжий та очікуваного результату від заміни ламп ми не отримали. Стало питання заміни лінз ксенонові чи бі лед лінзи використати ? Запитує клієнт!

Ми не переконуємо нікого в тому чи іншому виборі , а просто включаємо ксенонгову лінзу та любу Bi led лінзу і вибір стає очевидним на користь світлоідодних модулів.

В нашому випадку потрібно було щось хороше двочіпове з якісною рівномірною та потужною заливкою ,а також  приємним кольором  світіння 5500K тобто вибір ліг на Full Light FL7.

Зовнішньо лінзи дуже якісно зібрані з потужним та надійним вентилятором охолодження , якісним алюмінієвим тепловідвідником все це добре впливає на роботу чіпа.

Двочіпова лінза передбачає наявність двох чіпів окремо на  ближнє та на дальнє світло, а також двох окремих рефлекторів  відповідно. Тобто при використанні ближнього світла працює чіп та рефлектор ближнього світла ,а при включенні дальнього працюють всі чіпи та рефлектори.

Full Light FL7 має достатньо помірковані розміри не велику задню частину тому в фару Ford Mustang вмістилась добре та перехідні рамкистали ідеально.

Показники світловіддачі ви можете побачити на фото яке ми додаємо. Зверніть увагу що такі показники мають лінзи топового сигменту !

Якщо в бажаєте покращити головне світло свого автомобіля тоді вам до нас!

Якщо вам потрібно встановити або замінити лінзи на світлодіодні бі лед лінзи звертайтесь до нас Львів вул.Замарстинівська 120

Детальніше