Встановлено штатну автомагнітолу Soundbox SB-8122 2G та камеру заднього виду на Citroen C-crosse

В подарунок  чоловік вирішив покращити автомобіль дружини. Звернувся до нас з бажанням мати в автомобілі головний андройд пристрій під оригінал та камеру заднього виду яка значно полегшить дружині паркінг.

Достатньо великий дисплей 9″ та камера заднього виду значно полегшують паркінг в умовах міста,адже  щільність забудови суттєво впливає та кількість авто в будь якому навіть не центральному районі міста.

Другою корисною функцією для будь якої жінки є bluetooth тобто вільні руки які дають можливість спілкуватись по телефону не тримаючи  його в руках, а зогляду на те що в місті завжди потрібно бути уважним та не відколікатись це дуже  важлива функція штатної магнітоли. Автомобіль мав оригінальний присрій з вільними руками і відповідно на кермі є кнопки підняти та покласти трубку тобто весь рідний функціонал керма збережено.

Онлай або офлайн навігаційні карти  штатної магнітоли для жінки це часто просто порятунок оскільки жінки не пересуваються так багато по місту як і чоловіки і відповідно не знають настільки добре місто як більщість чоловіків.

При використанні 3G модем або при роздачі інтернету  з  телефону на штатну магнітоллу  ви отримуєете доступ до всіх онлайн ресурсів та додатків які вам потрібні  .

Камеру заднього виду встановили в штатне місце яке було передбачене заводом , кути камера захоплює добрі та є розмітка завдяки якій  легше орієнтуватись при паркінку .

 

Встановлення та продаж штатних андройд автомагнітол  та камер заднього виду у Львові будь якої потужності  та бюджет з річною гарантією на пристрій та інсталяцію.

Детальніше