Встановлення якісних парковочних систем або парктроніків

Якісну парковочну систему ! Нещодавно до нас звернувся наш друг та постійний клієнт з проханням встановити парктронікі на автомобіль дружини, бо малювати бампер раз в два три місяці йому надоїло)).

Ми запропонували  йому якісний та надійни йваріант який ми вже встановили на декілька авто .

Це нова ще не досить популярна система ,але яка якісно відрізняється від інших представлених на ринку України.

Ці парктроніки навіть візуально виглядають досить якісними. По перше і саме головне це цифрові датчики термін термін використання яких значно більший ніж в аналогових , перешкоди такий датчик бачить швидше також ніж аналоговий датчик.

По друге в цього парктроніка занчно вищий рівень стійкості до перешкод ,тобто головний блок буде стійким до наводок які створюють блоки  сучасних авто в яких багато електроніки.

По третє данна парковочна система має якісні дроти виготовлені з чистої міді що також позитивно впливає на роботу системи. якісні з’єднання забеспечують міцний та надійний контакт дротів.

Система складалась з 8 датчиків 4 з яких було розтошовано на передньому бампері всі решта на задньому. Інформативність забезпечують два дисплеї один з яких було встановлено на передній бампер інщі монтується на стелю до обшивки інформація з нього відображається в салонному дзеркалі заднього виду

Купити та встановити у Львові парктроніки високої якості .

Детальніше