Встановлення вітлодіодних Білед (Bi Led) лінз Full Light FL-1 3″

Третій автомобіль він нашого постійного клієнта  і третій на покращення  головного світла тобто на заміну лінз або повну інтеграцію в фару.

На цей раз клієнт придбав автомобіль Nissan Rogue USA  фара пуста як барабан немає навіть галогенової лінзи . Тому постало питання інсталяціїі  Бі лед лінз в данні фари. одразу хочеться відмітити що інсталяція саме на цей автомобіль є досить довготривалою та складною . Ускладнює інсталяцію те що фара досить вузька і місця малувато тому ми вимушені були встановити бі леди на шпильки .

На фото ви зможете побачити що ми відрізали задню частину оригінального рефлектора за допомогою спеціальної центрувальної пластини просверлили отвори для майбутніх кріплень лінзи та довгий час виставля та приміряли на автомобілі чи рівно стоїть ланза. Після того як ми впевнились що лінза стоїть правильно ми її зафіксували шпильками відрегулювали та звели ближнє із дальнім світлом.

Звісно після того як вчергове ми все перевірили почалась збірка фари на якісний герметик який витримує досить високі температури.

Не можу не відмітити що це постійний клієнт,а це означає що він повертається до нас за послугою з надією отримати те саме якісне світло !!!!!! і він це отримує))

 

Якісно покращити головне світло свого автомобіля за допомогою світлодіодних Бі лед лінз ви можете в нас м .Львів  тел.0981048013

Детальніше