Встановлення світлодіодних модулів Бі лед лінз на Opel Zafira 2005-2013

Наш постійний клієнт вирішив покращити світло свого автомобіля оскільки нова робота передбачала багато відряджень по всій території України.

Ми не пропонували варіанти бі лед лінз оскільки знали що для цього потрібно розпакувати фару і лише після цього ми зможемо визначити які самі бі лед модулі ми зможемо інсталювати в дану фару.

З місцем в фарах від Опель зафіра дуже і дуже проблемно як по глубині його замало так і по об’єму  особливо не розжинешся.

Тому після розпаковки в нас був лише один реальний варіант білед лінз Full light  FL28 який хоч якось ми зможемо інсталювати в таку фару. але не дивлячись на тещо ця бі лед лінза досить компактна та має розмір 2.8″ нам складно було її встановити без доопрацювань. На місці старого цоколя на знадобилось трішки розшири рефлектор щоб білед модуль сів глубже і після монтажу на нього декоративної маски він не чіпляв скло фари та був збережений автокоректор який присутній в даному авто.

Таким чином після монтажу ми відкорегували горизонталь , зібрали фару на якісний спеціальний герметик та виставили фари у відповідності до потреб.

Встановити якісні та не дорогі світлодіодні Бі лед лінзи на любий автомобіль у Львові .Гарантія сервіс монтаж заміна

Детальніше