Встановлення світлодіодних модулів Bi Led лінз на Mercedes Sprinter

Звернувся до нас власник автомобіля  Mercedes Sprinter з проханням поліпшити якість світла. Оглянувши фару ми звернули увагу на те що скло фари рефлене і тому перед інсталяцією потрібно сполірувати скло до гладкого та прозорого стану.

Ми озвучили варіанти світлодіодних лінз які ми можемо встановити в дану фару , клієнт визначився та ми приступили до роботи.

Розібравши фари ми передали скло на полірування ціль якого це чисте прозоре скло.

Дана фара є звичайною рефлекторною тому тип бі лед лінз підходить тільки той що встановлюється універсальним шляхом. Тобто в комплекті бі лед лінз є спеціальний хвіст , перехідники та ущільнювачі.

Після фіксації світлодіодного модуля Full Light FL-2  на нього було закріплено декоративну маску яка скриває всі деталі лінзи.

Також нами було встановлено денні ходові вогні з бігаючим поворотом. при включенні запалення денні ходові вогні завжди будуть активні і тому вмикати ближнє світло в день не буде потреби . При включенні повороту він буде дюблюватись на ДХВ після вимкнення повороту ДХВ повернуться в свій звичний режим денних ходових вогнів.

Після монтажу всіх світлових елементів які були узгоджені з клієнтом ми збираємо фари на якісний  герметик NHK  сірого або чорного кольору в залежності від потреби.

Встановити якісні денні ходові вогні та світлодіодні бі лед лінзи на любий автомобіль у Львові ви можете в нас. Гарантія на бі лед лінзи 2роки

Детальніше