Встановлення світлодіодних Бі лед (Bi Led) лінз Full light FL-28 на автомобіль Toyota Prado LC120

Toyota Prado LC120 достатньо великий та класично гарний автомобіль, але його фари занадто бідно виглядають якщо в них не встановлено лінзу, фара дуже велика і без лінзи виглядає занадто просто.

Але останнім часом тенденція на тюнінг автосвітла добралась і до власників даннього автомобіля, легка розрорка та великий розмір фари  дозволяють максимально втрутитись в фару при цьому досягнути гарного та якісного результату.

Оскільки фара не має заводської лінзи є два варіанти інсталяці (тюнінгу) , або це встановлення світлодіодних бі лед лінз з універсальним кріпленням або використання бі лед лінзи з кріпленням Хелла 3 .

Світлодіодний бі лед модуль з універсальним кріпленням монтується набагато простіше завдяки наявній задній частині яка фіксується в посадочному місці замість лампи за допомогою спеціальних перехідників які є в комплекті.

Тепер що до світлодіодного бі лед модуля з кріпленням Хелла 3 , інсталяція однозначно складніша через відсутність універсального кріплення , тому інсталіяція такої світлодіодної бі лед лінзи  потребує видалення частини рефлектора в фарі та кріпиться до рефлектора за допомогою шпильок та силіконових проставок. Правильно обрізати рефлектор, рівно по горизонталі просверлити отворри для кріплення шпильок ось такі основні моменти які потрібно виконати майже ідеально щоб досягнути правильного результату.

Після того як ми донесли вище вказану інформацію до клієнта він визначився з варіантом інсталяції і це була універсальна Бі Лед лінза Full Light FL-28.

Результат інсталяції ви можете побачити на фото

Побачити як світить данний світлодіодний модуль Full light FL-28 ви можеет на відео в Youtube

https://youtube.com/shorts/skuWkDZ8JlA?feature=share

 

 

Встановити якісні та не дорогі світлодіодні Бі Лед лінзи (модулі) Full light FL-28на любий автомобіль у львові

Детальніше