Встановлення світлодіодних Бі лед (Bi led) лінз Full Light FL-2 на шпильки в автомобіль Volvo XC60

Автомобіль  Volvo XC60  який привезений з США в чергове дивує своїми простими рефлекторними фарами. тому клієнт звернувся до нас з проханням інсталювати світлодіодні Білед  лінзи  для значного покращення головного світла автомобіля.

Ми запропонували світлодіодні Бі лед лінзи Full Light FL-2 нового покоління із зміненим світловим потоком та більш рівномірною заливкою.

Розібравши фару ми приступили до вимірів для правильної горизонтальної інсталяції лінзи в фару. Для цього в нас є спеціальна пластина яка дозволяє як най чіткіше зробити це.

Після вимірів ми вирізали потрібну частину рефлектора (можете бачити на фото) та інсталювалибі лед лінзу на рефлектор за допомогою шпильок та силіконових проставок. після цього дали воисохнути клею на різбі шпильки та приступили до підготовки фари до зборки .

Вичистивши всі канали корпусу від старого герметику ми проклали новий герметик NHK після чого розігріли його та прозвели склеювання скла та корпусу.

Витримавши певний час та перевіривши фару на геметичність ми встановили фару на автомобіль та приступили до корекції світлового потоку за допомогою регуляторів на фарі.

В результаті ми отримали як завжди якісне світло результати ви можете побачити не тільки на фото ,а й на відео.

 

 

Продаж та встановлення автомобільного світла світлодіодних бі лед лінз на любий автомобіль з річною гарантією  у Львові . продаж  та гарантія

Детальніше