Продаж та встановлення парковочних радарів (парктроніка) на вісім сенсорів (датчиків) на Renault Capture

Шановні клієнти цього тижня ми встановили паровочну систему на 8 датчиків на автомобіль Renault Capture.

З самого початку автовласник хотів інсталювати парктронік лише на 4 сенсори для заднього бампера ,але добре подумавши вирішив все таки встановити на 8 на передній та задній бампер по 4 сенсори оскільки кермувати автомобілем буде дружина і в цілях безпеки та економії встановити одразу на 8.

Парктронік клієнт обрав преміум синменту щоб бути впевненним в якісній роботі парктроніка і відповідно його показників від яких залежить цілісність бамперів.

Пактронік має два дисплеї , переднє табло відповідає за передні датчики та показує відстань цифрами і кольорами для передньої перешкоди та задній дисплей відповідно відповідає за задні сенсори .Доречі задній дисплей монтується на стелю кріпленнями під обшивку і зображення з нього ви бачите в салонному дзеркалі заднього виду тобто вам не потрібно розвертати голову для того щоб побачити що показує табло достатньо лише подивитись в дзеркало.

Шановні друзі якщо у вас є необхідність в інсталяції парковочної системи для переднього , заднього абож обох бамперів звертайтесь ми радо допоможемо вам в цьому.

Встановлення та продаж парктроніків у Львові для переднього та заднього бамперів якісні та надійні в роботі парковочні радари на 4 та 8 сенсорів

Детальніше