Встановлення камери заднього виду MYWAY MW-1288 на автмобіль VW Passat B6

Важко уявити сучасний автомобіль без мультимедіа ,а тим більше без камери  заднього виду!

Але багато автомобілів на наших дорогах не останніх років випуску тому сподіватись на те що в комплектації автомобіля буде заводська мультимедіа та камера заднього виду напевно не варто.

Ось цього разу до нас звернувся власник автомобіля випуск якого 2006 рік відповідно автомобіль не був обладнаний мультимедіа та камерою заднього виду.

Перед тим як приїхати до нас власник вже встановив мультимедіа на ОС ANDROID та якусь не дорогу камеру заднього виду. камера вийшла з ладу та постало питання її заміни. Клієнт розумів вже як показує дешева камера та дав запит на якісну камеру заднього виду з широким кутом огляду,насиченими кольорами  та головне це щоб камера показувала добре в ночі!

без вагань ми запропонували камеру заднього виду з розміткою траекторії MYWAY  MW-1288 .Це одна  найяскравіших  камер на ринку  зарахунок дійсно широкого кута огляду та чіткої картинки ця камера в лідерах .

Як саме показує камера заднього виду MYWAY MW-1288 ви можете побачити на фото!!

 

Куити у Львові та встановити на любий автомобіль  якісну камеру заднього виду MYWAY MW-1288 з широким кутом огляду якісною картинкою в день та в ночі.

Детальніше