Встановлення дхв

Денні ходові вогні або, як їх часто називають, ДХО сьогодні часто встановлюються у штатні фари. Здійснити монтаж автосвітла ви можете самостійно або замовити послуги майстрів, для яких установка ДХО є простою та зрозумілою процедурою.

ДХО представлені в різних варіаціях та підбираються індивідуально під транспортний засіб, стиль водіння та час переміщення в машині.

Особливості та переваги денних ходових вогнів
Вогні денного світла працюють переважно на світлодіодах. Їх встановлюють у передню частину бампера, підсвічуючи таким чином автомобіль та виділяючи його при переміщенні вдень. Особливо актуальна установка ДХО у Львові в погану погоду: густий осінній туман, зливи або хуртовина роблять автомобіль непомітним для інших водіїв. У той час, як ДХО в машину забезпечує велику безпеку для всіх учасників дорожнього руху.

Також вони потрібні для пересування на заміських трасах. Водії повинні включати ДХВ згідно з чинним законодавством з 1 жовтня до 1 травня.

Основні види ДХВ
Вогні денного світла сьогодні поділяються на кілька категорій. Якщо говорити про місце розташування, виділяють:

лампи, що встановлюються безпосередньо у фари або поворотники;
освітлення, яке встановлюється на бампері машини.
Підбираються ДГО індивідуально для кожного транспортного засобу. Є універсальні варіанти, які підходять для будь-якої марки та моделі автомобіля. Зазвичай це світлодіодні лампи, які мають ряд переваг:

економна витрата енергії;
тривалий термін експлуатації – лампа зможе прослужити від 3 років і більше;
високі показники яскравості,
біле світло, яке не дає очам втомитися, виділяє в машину і водночас не засліплює інших водіїв.
Світлодіодні денні ходові вогні особливо актуальні, якщо ви часто пересуваєтеся заміськими трасами в погану погоду або за недостатньої видимості дорожнього полотна.

Замовити послуги із встановлення денних ходових вогнів ви можете на сайті Car Stereo. Наші майстри мають великий досвід у монтажі автомобільного світла для будь-яких транспортних засобів. Ми використовуємо сертифіковану продукцію, яка довела свої найкращі якості та довговічність. Майстри дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть з вибором освітлення, яке зробить процес водіння в денний час за поганої погоди більш комфортним і безпечним.