Встановлення білед лінз

Автосвітло в машині – це не тільки запорука її привабливого зовнішнього вигляду (не заперечуватимемо: стильне освітлення дійсно робить машину не тільки помітною, але і такою, що виділяється і запам’ятовується). Це ще й гарантія безпеки для водія, його пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Автомобільне освітлення дозволяє повністю розглянути дорожнє полотно, завдяки чому знижується ризик потрапляння в ДТП і робить керування комфортним незалежно від часу доби та погодних умов. Одним із найсучасніших підходів до автосвітла є установка BiLed лінз. Вони дозволяють поліпшити яскравість і якість світла авто і мають ряд унікальних переваг.

Основні переваги Світлодіодних BiLed лінз
Світло в машину важливо підбирати, виходячи з технічних особливостей транспортного засобу, вашого стилю водіння, а також місцевості та якості дороги, якою ви пересуваєтеся. BiLed Лінза є універсальним варіантом для всіх сучасних транспортних засобів. Вона має ряд позитивних властивостей:

низьким ступенем енергоспоживання;
автоматичним охолодженням лінзи, що перешкоджає сильному нагріванню, внаслідок чого ризик пошкодження фари зводиться до нуля;
світлодіоди в BiLed лінзі нагріваються не вище 160 градусів (на відміну від ксенону, що прогрівається до 400 градусів);
тривалим терміном експлуатації – в середньому Білед лінзи можуть прослужити до 50000 годин, погодьтеся, термін досить значний;
зносостійкістю:
Як замовити установку BiLed лінз
Якщо ви хочете замовити установку автосвітла у Львові, важливо знайти досвідчених майстрів, які розуміються на тонкощах та нюансах сучасних систем освітлення. Необхідно, щоб вони співпрацювали з виробниками, які пропонують найкращу якість автосвітла за вигідною вартістю.

Вибрати послугу та забронювати час для встановлення Світлодіодні лінзи ви можете  на сайті Car Stereo. Наші майстри мають великий досвід роботи, встановлюють BiLed лінзи у відбивачі далекого та ближнього світла за допомогою сучасного обладнання. Ми даємо гарантію на всі види робіт, виконуємо якісний та довговічний монтаж автосвітла та використовуємо безпечні делікатні техніки, які зберігають цілісність фар та не ушкоджують оптику.