Встановлення біксенон лінз

Биксенон сьогодні активно використовується в якості автосвітла. Він прийшов на заміну звичайним галогеновим лампам, які не дають такого ступеня освітлення дороги, узбічь та дороги, як це робить біксенон лінза.
За допомогою такої системи освітлення ви можете в будь-які найкоротщі терміни покращити світло в автомобілі, зробити його яскравіше, правильно розподілити по всьому дорожному полотну і запобігти засліпленню зустрічних водіїв.
Основні переваги біксенон лінз
Встановлення біксенових лінз актуально як для нових, так і для вживаних автомобілів. Його використовують всі водії, яким важливо якісне освітлення дороги в будь-який час доби і при будь-яких погодних умовах. Їх устанавливають в рідні фари автомобіля для покращення ступеня освітлення.
Серед основних переваг біксенону:
1. Яскравість світла. Цей показник набагато вище, ніж у інших оптичних конструкцій.
2. Точні світлові межі. Висока чіткість біксенону освітлює тільки ті зони дороги, які потрібні водію.
3. Стильний зовнішній вигляд. Такі фари виглядають оригінально і незвичайно.
4. Працює при любій якості оригінального відбивача. Промінь світла формується безпосередньо всередині лінзи. Це означає, що забруднений та  відбивач ніяк не буде впливати на те, наскільки добре буде освітлена дорога.
5. Світло не засліплює зустрічних водіїв і підходить для використання в будь-яких погодних умовах.
Як забезпечується установка біксенових лінз
Сьогодні у Львові ви можете поставити будь-яке автосвітло на авто, якие порахуєте за потрібне. В останній час в трендах закріпилися біксенон лінзи. Все тому, що вони поєднують кращу якість, довговічність і при цьому досить вигідну вартість (порівняно з лампами, які приходиться міняти занадто часто).
Замовити послуги по установці біксенових лінз можна на сайті Car Stereo. Наша майстерня допоможе з вибором автосвітла та веде надійний швидкий монтаж, результат якого буде помітний протягом кількох останніх років.
Установку біксенона в фари авто ви можете оцінити вже при першій поїздці. Такі лампи здатні надійно освітити дорожнє полотно, показати всі його вади, а також узбіччя дорожні знаки, що знаходяться на даній відстані тощо.