Штатна Android автомагнітола з CarPlay та камера заднього виду на Hyundai Accent 2020

Днями ми встановили штатний головний пристрій на ОС Android з функцією CarPlay та камеру заднього виду на автомобіль Hyundai Accent 2020 року.

Головним побажанням клієнта був не дуже великийбюджет це мало бути щось середнє як по якості так і за ціною відповідно.

Пристрій Soundbox  це один з наулюбленіших наших ТМ  пристрої зарекомендували себе як надійні та із стабільними показниками роботи.

Автомагнітола з дсиплеєм 9″  дозволяє автовласнику підключити передню та задню камери що значно покращує оглядувість при маневрах та з іншої сторони це більш безпечно.

Також андройд автомагнітола Soundbox дозволяє виходити в інтернет достатньо лише роздати інтернет з телефону або підключити 3G модем з sim картою і ви  необмежені в користуванні соцмережами та іншими ресурсами.

Після підключення штатної автомагнітоли до мережі інтернет ви легко можете користуватись онлайн навігаційними картами в той самий час вам будуть доступні  також офлайн карти.

Звичайно що головний андройд пристрій оснащено якісним радіо тюнером з високою якістю прийому сигналу , якісний звуковий чпіп який забеспечує широкі налаштування та гарний звук.

Перегляд відео доступне як з USB носіїв так і онлайн якщо пристрій отримує інтернет.

Камеру заднього виду ми обрали самі з дозволу клієнта . MYWAY MW-620HD гарно вдалось розташувати  та картинка вийшла те що потрібно видно бампер тобто що дозволяє максимально зорієнтуватись при паркінгу.

 

Встановити якісну та не дорогу штатну андройд автомагнітолу 9″ або 10″ з GPS  навігацією та вільними руками CarPlay та  можливістю підключити передню та задню камери. Встановлення продаж та гарантія

Детальніше