Штатна Android автомагнітола і камера заднього виду на автомобіль Mercedes-Benz C class W204

MB C Class W204 ,гарний та яскравий автомобіль , але саме штатної сучасної авто магнітоли  йому не вистачає  бо випущений автомобіль був вже трохи в далекому 2010 р. Тому власник прийняв рішення виправити цю ситуацію та зв’ язавася з нами для того щоб ми  надали від себе пропозиції в певній ціновій межі та з гарною.

Штатна автомагнітола Soundbox SB-8641 2G на ОС ANDROID 10.0   цілком задовільнила автовласника своєю ціною та характеристиками.

2ГБ оперативки цілком достатньо для нормальної роботи пристроя навіть коли одночасно працює навігаційна ситема та грає радіо або музика з накопичувача. тим більше що процессор Alwinner T3 дозволяє розділити екран пристроя на дві частини на одній наприклад навігація відтворюється ,а на другій меню радіо або відео таким чином пасажири дивляться відео в той час як водій слідкує за правильністю руху по карті навігаційної системи.

Данна штатна автомагнітола має в своїй комплектації якісні звуковий підсилювач та якісний радіо тюнер.

Чистий та потужний звук з високим рівнем гучності зустрічається на в кожному пристрої , радіо яке приймає сигнал далеко від міста це теж гарний показник для Андройд пристроїв.

Таким чином клієнта задовільнили характеристики штатної автомагнітоли soundbox та ми домовились про день інсталяції.

В даному випадку пристрій встановлюється на панель замість кишеньки яка закривалась  ,тепер на її місці видніється пристрій.  Пристрій побачив кермові кнопки які запрацювали автоматично після того як в меню канбус ми вибрали потрібну марку та модель авто. Також пристрій автоматично  побачив живлення для камери заднього виду що значно спростило інсталяцію. Єдиним недоліком мультиедіа є те що оригінальний пристрій стаєне працездатним (клієнт на це не скаржився бо кермові кнопки працюють), але ми шукаємо рішення цього питання.

Камеру заднього виду встановили універсальну так звану пірамідку  в металевому корпусі яка має середні характеристики якості , але ми впевнені в її тривалому житті)).

Встановити якісну штатну автомагнітолу з виходом в інтернет з GPS навігацією  з Bluetooth  з можливістю підключення камери заднього та переднього виду , звертайтесь до нас ми вам допоможемо та максимально якісно виконаємо свої роботи!!!

 

Встановити  з гарантією у Львові якісну штатну автомагнітолу з виходом в інтернет з GPS навігацією  з Bluetooth  з можливістю підключення камери заднього та переднього виду , звертайтесь до нас ми вам допоможемо та максимально якісно виконаємо свої роботи!!!

Детальніше