Раді повідомити що в нас з’явились нові світлодіодні бі лед лінзи Full Light FL-7 та F5

Ці дві моделі світлодіодни Bi Led лінз вже доступні для інсталяції .

Розглянемо обидві моделі  та обговоримо про їх переваги та відмінності.

Першою розглянемо Бі лед лінзи Full Light F5!

По переш дана моель світлодіодних модулів розрахована на штатну заміну  це означає що фара автомобіля повинна мати оригінальну лінзу яку ми зможемо замінити на F5. full Light F5 являє собою дворефлекторну модель бі лінз відповідно і двочіпову. Тобто для дальнього світла лінза має додатковий рефлектор з світлодіодним чіпом який включається автоматично коли водій включає дальнє світло.

В цій моделі світлодіодних модулів використовуються чіпи від компанії OSRAM які відомі на весь світ своєю надійністю та довговічністю. Це саме той аспект який є важливим для світлодіодних Бі лед лінз.

Розміри білед модуля досить компактні що дозволить його використати практично в любій фарі .

Світловий потік досить широкий та яскравий з приємною температурою світіння 5000-5500К

 

Другою новинкою є Bi led  ліза Full Light FL-7  яка є молодшою “сестрою” FL-7 laser і як ви розумієте єдиною та головною відмінністю є відсутність у FL-7 лазера на дальньому світлі .

Світлові характеристики Бі лед лінзи FL 7 схожі до F5 тільки сам світловий потік трохи менше захоплює бік, але це не значна відмінність. Світлодіодна бі лед лінза також є дворефлектроною і так само використовує два чіпи але вже китайського виробництва .

Розмір FL 7 трохи є більшим тобто вона тріжки довша від F5, але це не буде перепоною для інсталяції в більщість фар скільки розмір допустимо збільшений.

Встановлення та продаж у Львові світлодіодних Bi Led модулів лінз для покращення головного світла гарантія на заміну  1рік на бі лед лінзи 2 роки.

Детальніше