Продаж та встановлення світлодіодних Bi Led лінз на автомобіль Mercedes-Benz E Class W211 адаптив

Наш постійний клієнт направив до нас свого товариша в якого були явні проблеми не тільки з якістю світла ,а й взагаліз фарами !

Встановлювати лінзи ми вирішили Full Light FL7 двочіпові біледи з рівномірною по площині заливкою це важливо якщо ви більщість часу пересуваєтесь в межах міста. В межах міста важливо щоб гаряча пляма була розтягнута і світила максимально рівномірно по горизонталі бо при сильній концентрації гарячої плями по центру заливки створює деякий дискоффорт коли перед вами автомобіль ця пляма дуже відблискує та досить сильно подразнює очі, а в місті перед вами завжди є автомобіль особливо в години пік.

Тому ми узгодили з клієнтом  встановлення FL7 через перехідні пластини чпеціально для цього авто. Але походу інсталяції в нас виник нюанс бо виявлячється що в клієнта все таки фара адаптивна , а пластини були розрах на фари без адаптиву тому ми просто замінили пластини на інщі і продовжили процес. Як завжи ми використали якісний герметик NHK який тримається в однорідному стані цілий рік в любу погоду.

Результат наших робіт клієнта приголомшив , а коли він взнав що гарантія 2 роки то щасливий вирушив додому)).

Друзі , але краще ми вам покажемо відео від клієнта і ви оціните якість світла бі лед модулів Full Light FL7

 

 

Продаж та встановлення світлодіодних бі лед лінз у Львові на любий автомобіль та на любий бюджет гарантія 2 роки

Детальніше