Продаж та встановлення світлодіодних Bi Led лінз модулів на MINI Countryman

Велика фара та з великими можливостями для доопрацювання,але це лише так здається бо після того як ми почали пробувати пристосувати великий 3″ модуль ми зрозуміли що є нюанси і не кожну лінзу ми зможемо інсталювати.

Ми виявили що ми не можемо встановити в цю фару бі лед лінзи які ми запланували встановлювати на шпильки бо місця під верхні отвори для кріплення просто не буде.

Оригінальне посадочне місце для лампи розташована таким чином що для монтажу бі лед лінзи потрібно додатково розпилювати маску поворотника на яку і лягає лінза,але якщо засильно втопити лінзу в цю маску поворотника то в нас з’явиться велика пляма на дорозі через те що повороник засильно виступає в перід та перекриває світло.

Таким чином ми дійшли до того що нам потрібно зміщувати до гори посадочне місце лампи яке ми використаємо для інсталяції бі лед лінз з універсальним кріпленням. Таким чином ми вирішили питання з плямою на дорозі піднявши лінзу вище.

Встановили ми бі лед модулі Full Light FL28 гарантія дворічна та діаметр 2.8″ маски підібрали S9 які накраще підійшли нам.

Продаж та встановлення світлодіодних Бі лед лінз модулів у Львові та області на буд’який автомобіль MINI з дворічною гарантією та на будь який бюджет.

Детальніше