Минулого тижня нами було встановлено світлодіодні бі лед лінзи-модулі на автомобіль Volkswagen Golf 7

 

Друзі робили досить свіжий автомобіль ,але клієнта не задовольняло штатне ксенонове світло тому що власник автомобіля знав що він втрачає. Ксенонове світло це добре,але світлодіодні Bi Led модулі це вже на голову вище та довговічніше ось тому автовласник до нас звернувся та крім цього ми надаємо 2р гарантії на бі лед лінзи.

Оскільки авто обладнано оригінальною лінзою та й ще адаптивною для інсталяції нам необхідно використати перехідні рамки .

Бі лед лінзи- модулі клієнт обрав двочіпові  та відповідно дворефлекторні досить високої потужності 50 ват ближнє та 60 ват дальнє світло що окрім потужного та якісного освітлення грає ще нам на руку бо такі лінзи не потребують додаткових декодерів обманок помилок.

Світлом клієнт шалено задоволений дзвонив та висловлював своє захоплення! Зняв відео в реальних обставинах в русі скріпи з якого ми використали та надаємо саме відео.

Якщо ви бажаєте якісно та суттєво покращити головне світло свого автомобіля тоді вам до нас бо в нас є світлодіодні бі лед лінзи вартістю від 120$,а вартість роботи та кінцева сума вже залежить від фари та авто.

 

Купити та встановити у Львові світлодіодні бі лед лінзи- модуль з дворічною гарантією він 120 у.о

Детальніше