Купити у Львові і встановити штатну Android автомагнітолу та AHD камеру заднього виду на Volkswagen T5 Caravella

Власник автомобіля живе в далекій Швейцарії ,але так склалось що по справх він був у Львові сьогодні в суботу та ще один наступний день. Дзвінок в п’ятницю від власника авто і прохання встановити штатну магнітолу на Ос Андройд, якісну камеру заднього виду та затонувати задні вікна.

Ми скинули варіанти головних пристроїв та камер які ми можемо встановити йому та за деякий час клієнт погодився на певні позиції. Але приїхавши сьогодні він кардиналдьно переглянув свої уподобання та потреби і захотів пристрій більш потужний та з більшим функціоналом. Узгоджено було пристрій 2+16ГБ 4 ядра по 1.4ГГц , але прибувши до нас клієнт передумав і захотів інший. Таким чином ми запропонували не дорогий але широко функціональний Soundbox серія MTX. Дана серія володіє достатньою кількістю пам’яті  3+32GB 8 ядер * 1.6GHz  чого цілком достатньо для якісної та швидкої роботи. також пристрій має 4G модем для сім карти о дозволяє мати завжди інтернет на пристрої. На відміну від дешевогоякий ми готували новий пристрій має без провідний Carplay о більш довподоби клієнтам, а також має на борту DSP процессор що дозволяє отримати якісний звук.

Тобто замість простенького пристроя клієнт обрав більш потужний та з багатшою комплектацією пристрій .Завдяки ому що новий пристрій підтримує цифрові камери ми змогли встановити більш якісну камеру AHD формату о дуже сподобалось клієнту.

Купити у Львові та встановити якісну штатну магнітолу на автомобіль Vlkswagen та камеру заднього виду цифрового формату. З агарнтією 1 рік

Детальніше