Купити та встановити у Львові світодіодні Bi Led лінзи на Toyota Prado LC120

Наш постійний клієнт який з нами ось вже 12 років в чергове звернувся з проханням якісно покращити світло в автомобілі Toyota Prado LC120 яке належить його колєзі.

Оскільки фара рефлекторна та не мала рідної лінзи ми вирішили встановювати Бі лед модуль з універсальним кріпленням на закрутку . така лінза підходить під любу рефлекторну фару звісно якщо достатньо місця цк в Прадо.

Значить обрали ми Full Light FL-2+ , а саме нову модель із тепмературою свічення 4800-5000К оскільки такого кольору світло підходить для любої погоди на відміну від модулів з температурою свічення 5500-6000К.

FL2+ це одночіпова Бі лед лінза з якісним та потужним охолодженням та дворічною гарантією.Гарантія 2 роки надається тому що постачальник впевнений у якості своєї продукції від цього користь і для клієнта. 2 роки безтурботно використовує світло та не переживає за будь які випадки.

Але окрім того що ми використали універсальне кріплення ми також зафіксували лінзу на два верхніх отвори в рамці модуля на дві спеціальні шпильки з силіконовими проставками для більшої впевненності.

Для того щоб довершити інсталяцію з монтажем універсальної лінзи необхідно використати декоративну маску яка виконує функцію яка крім осної функції щей приховує сам копус лінзи від наших очей.

Також клієн забажав трохи притемнити фари спеціальним лаком який робить ефект тонування та заклеяти фари бронювальною плівкою. Ми відмовляли власника від темного лаку бо це знижує яскравість світлового потоку ,але краса перемогла практичність!!))

Якщо фари вашого авто мають просту рефлекторну систему ми радо виправимо це за допомогою світлоідодних Бі лед модулів лінз з вдорічною гарантією  у Львові.

Купити та встановити у Львові якісні світлодіодні Бі лед лінзи (альтернативна оптика)  з дворічною гарантією та потужним світлом.

Детальніше