Купити та встановити у Львові світлодіодні Bi Led лінзи FUll Light FL7 на Peugeot 508

Встановили світлоідіодні Бі лед лінзи Full Light FL7 на автомобіль Peugeot FL7 через те що оригінальна ксенонова Бі лінза вже вигоріла та після заміни ксенонових ламп на нові ефекту не було. Тому вибір не великий, або економити та не мати світла що є небзпечною економією , або  все таки зробити заміну лінз на Бі лед Лінзи .

Адптивна лінза на цьому авто потребує використання спеціальних перехідних рамок які ідеально стають та дозволяють бездоганно рухатись адаптиву.

Після монтажу та повної перевірки правильності позицій  Бі лед модуля  ми приступили до вкладання герметику в пази корпусу, але перд цим було повністю вичищено старий оригінальний герметик.

Вклавши герметик ми його гріємо до потрібного стану та після чого ми приклеюємо скло до корпусу. після того як герметик застиг ми починаємо монтаж фар на свої місця  та  проводимо регулювання.

Якщо ваше головне світло відверто дуже пагане і ви вагаєтесь  варто чи не варто проводити заміну або доставляти Бі лед модулі то ми допоможемо вам розсіяти сумніви провівши тест бі лед модулів для вас.

Купити та встановити якісні світлодіодні Bi Led лінзи у Львові на любий автомобіль з дворічною гарантією на обладнання .

Детальніше