Купити та встановити у Львові штатну автомагнітолу з камерою заднього виду та автосигналізацію з Can модулем на Skoda SuperB 2012 року

Останнім часом до нас звертаються автовласники з бажанням провести комплексні роботи тобто від трьох і більше позицій для інсталяції.

Остання така робота нас чекала з автомобілем Skoda SuperB 2009-2013 років випуску .Клієнт тиждень як придбав авто та вирішив що має вкласти ще певну сумму грошей аби в авто було все що він задумав.

Першим ділом ми замінили ксенонові лампи Osram D3S які відслужили 12 років , а замінили на такі ж самі Osram D3S. Та в процесі ми відразу проговорили що він хоче ще доставити в авто та показали в живу як працює пристрій (3 варіанти розглядали) та як показують камери заднього виду.

Вибір став на найдорощій моделі головних пристроїв Soundbox який повинен відображати клімат контроль , підігрів сидінь та парктронік на свому дисплеї . Пристрій з сучасним процессором UNISOC з великим запасом потужності 4+64ГБ та 8 ядер по 2.0GHz та широким спектром можливостей:

  • CarPlay та Android Auto
  • 4G модем
  • Якісний звук на DSP процесорі
  • Вільні руки
  • Bluetooth music
  • Підключення камер
  • Якісний QLed диплей 1280*720 пікселів

Камеру клієнт також обрав найкращу оскілшьки цінує якість це стало зрозуміло в процесі розмови.Камера MYWAY MW-1280 AHD SONY володіє дуже широким кутом 180 градусів та супер якісною картинкою як в день так і в ночі оскільки потребує всього 0.01lux освітлення для цього.

Ну і для відлякування злодюжок ми встановили автосигналізацію Eurosec з CAN модулем яка підшивається під штатний ключ автомобіля і стає на охорону саме коли ви закриваєете авто з кнопки  брілока і відповідно знімається з охорони коли ви відкриваєете авто. оснащена датчиком удару тому при будь якому  ударі авто буде сигналізувати що є удар.

 

 

 

Купити та встановити у Львові якісну штатну автомагнітолу з AHD камерою заднього виду таавтосигналізацію з CAN модулем на автомобіль Skoda SuperB 2009-2013/

Детальніше