Купити та встановити у Львові штатну авто магнітолу на ОС Android з CarPlay та 4G на автомобіль Hyundai Santa Fe

Постійний наш клієнт звернувся до нас з бажанням замінити рідне радіо на сучасний головний пристрій з великим дисплеєм ,CarPlay, Android Auto,4G модемом ,DSP процессором та багатьма іншими функціями які значно освіжають автомобіль.

Обрав клієнт середній варіант з лінійки головних пристроїв , а саме Soundbox серії MTX. Окрім того що це сучасна лінійка пристроїв яка володіє всіма можливими сучасними характеристиками та можливостями пристрій також є досить потужним бо його оперативна пма’ять 3ГБ  та 8 ядер по 1.6GHz цього цілком достатньо щоб дві та навіть три функції працювали одночасно та без підгальмовування.

Наприклад вбудований 4G модем дозволяє пристрою бути завжди з виходом в інтернет відповідно всі хто в авто легко можуть колристуватись всіма благами інтернету онлайн(завантажувати додатки,переглядати онлайн фільми та інше) .

Навігаційна система може працювати яконлайн завдяки наявності інтернету так і офлайн карти які працюють без наявності інтернету.

Великий екран з якісною матрицею та високим рівнем розширення дозволяє переглядати відео у високій якості та отримувати задоволення від перегляду.

Якщо ви бажаєте покращити та осучаснити свій автомобіль встановити штатну магнітолу та автомобільні камери звертайтесь ми раді будемо допомогти Вам в цьому.

Купити та встановити у Львові якісну штатну магнітолу Soundbox  MTX з 4G та CarPlay і камеру автомобільну на перід або назад .Гарантія 1 рік

Детальніше