Купити та встановити світлодіодні Bi-Led лінзи на фуру/ вантажний автомобіль або автобус 24V у Львові

Досить госторо стоїть питання головного світла на вантажних автомобілях оскільки вони далають тисячи та десятки тисяч км в місяць тому якісне головне світло це безпека водія та вантажу . більщість вантажівок на нашому ринку не укомплектовані оригінальними ксеноновим світлом оскільки в ті роки коли вони були випущені ксенон на фурах не був розповсюдженим, але якщо навіть вантажівка чи автобус обладнані оригінальним ксеноновим світлом то це все одно не вирішує питання через ту саму кількість пробігу у автомобіля. ксенонова оригінальна лінза втрачає свої властивості та ксенонові лампи просідають і освітлення відповідно теж.

Таким чином автобуси та вантажні автомобілі стали частими клієнтами автосервісів які займаються переобладнанням фар з галогенової на бі лед та з ксенонової на Бі лед .

Цього разу тюнінг фар з вантажівки на 24В ми робили через те що фура мала досить великий пробіг і оригінальна ксенонова лінза вже не мала тої світловіддачи тому очі воді дуже швидко змучувались та це створювало йому дискомфорт при кермуванні.

Оскільки фари мали оригінальні лінзи то це упростило монтаж бо відповідно є оригінальна рамка до якої можна монтувати нашу бі лед лінзу.

окрім заміни ксенонвих лінз на бі лед лінзи ми полірнули та заклеяли  скло оскільки їхній стан був жахливим ви це зможете побачити на першому фото.

Друзі якщо вам потрібне якісне та надійне світло для вашої вантажівки чи автобуса з живленням 24В звертайтесь ми радо допоможемо вам в цьому.

Продаж ,заміна та встановлення світлодіодніих бі лед (Bi Led) лінз на фури , вантажівки та автобуси з бортовим живленням 24В у Львові

Детальніше