Купити та встановити світлодіодні Бі лед лінзи на автомобіль Volkswagen Passat B6

Минулого тижня мали за “щастя” робити автомобіль Passat B6 з адаптивними лінзами старого зразка. Такого стану фар давно ми не зустрічали вже бо власники довіряють робити свій автомобіль людям які ніколи по суті цього не робили і завжди результат один , хтось потім це все переробляє.

Розібрали фару та вичистили повністю герметик та приступили до полірування скла, але стан скла настільки жахливий що сильно ситуацію змінити не вдалось та про заміну скла клієнт і чути не хотів! Тобто зі склом фар ми зробили максимально що дозволяють технології та обладнання.

Після монтажу BiLed лінз ми почали перевіряти всі робочі вузли безпосередньо на автомобілі підключивши фари до авто та виявили що адаптив стоїть в аварії  , багато часу в нас пішло на те щоб виправити цю ситуацію. Та подзвонивши клієнту ми вияснили що адаптив не працював вже за декілька тижнів до тогго як ми замінили оригінальні лінзи на білед модулі.

Результатом тобто світлом клієнт дуже задоволений , а ми в свою чергу маємо ще одного прихильного до нас клієнта.

Якщо вам потрібно замінити або встановити світлодіодні Бі лед лінзи модулі в фарах вашого авто звертайтесть ми радо допоможемо вам та надамо на вибір декілька варіантів  Bi Led лінз.

 

Купити та встановити  або замінити у Львові на якісні світлодіодні Бі лед лінзи з гарантіє 2 роки від постачальника !

Детальніше