Купити та встановити штатну автомагнітолу з CarPlay та 4G і камеру заднього вигляду на Peugeot Partner 2008-2018

Встановили штатний головний пристрій та камеру заднього вигляду на автомобіль Peugeot Partner 2008-2018 .

Головною умовою для вибору пристроя була наявність бездротового CarPlay та достатня потужність .Таким чином ми запропонували клієнту пристрій Soundbox серії MTX з CarPlay, 4G модемом ,DSP процессором та багатьма іншими можливостями які якдопомагають так і розважають в дорозі. Підрульові кнопки керування бортовим комп’ютером підключились через CAN блок та все коректно працювало.

З камерою вийшла трохи важкувата ситуація через те що місце для монтажу знаходилось дуже низько і при паркінгу розмітка показувала не дуже коректну інформацію. Але після ми змінили кут нахилу камери та вона почала показувати правильно і так щоб можна було орієнтуватись скільки до перешкоди. Камеру встановили металеву пірамідку в цифровому форматі AHD.

Якщо вам необхідно підібрати та встановити штатний головний пристрій та камеру заднього вигляду ми радо допоможемо Вам в цьому.

 

 

 

Купити та встановити у Львові камеру заднього вигляду і штатну андройд магнітолу з CarPlay/Android Auto, 4G модемом, DSP процессором вільними руками та навігацією . Гарантія 1 рік

Детальніше