Купити та встановити штатну андройд магнітолу з камерою заднього виду та штатний відеореєстратор на Toyota Prado L120

Цього тижня до нас звернувсі власник автомобіля Toyota Paldo Land Cruiser 120 з проханням допомогти йому підібрати та встановити наступні аксесуари:штатну магнітолу з розміром екрана 9″ та якісним “залізом”  і обов’зково камеру заднього виду з якомога більшим кутом огляду ну і давайте ще реєстратор під штатний дизайн.

Пристрій запропонували Soundbox SBM-8113 DSP з додатковим Can для запуску штатного підсилювача звуку. Пристрій є топовою лінійкою пристроїв Soundbox  облананий процессором на 8 ядер по 2.0GHz частота з 4 ГБ оперативної та 64 вбудованої пам’яті з такими характеристиками пристрій працює швидко та виконує всі поставлені завдання .

Відмінною рисою цього пристроя від більшості інших це те що в ньому є всі сучасні опції та функції, а саме:

  • CarPlay та Android Auto
  • DSP процессор
  • 4G модем
  • GPS навігація онлайн та офлайн
  • Якісний QLed дисплей з розширенням 1280*720
  • Підключення камер переднього та заднього огляду.
  • Користування будьякими сервісами в інтернеті

Вимога до камери була такою: широкий кут огляду та мега супер якісна картинка як в день так і вночі. Запропонували камеру MYWAY MW-1280 AHD SONY і ми не помилились оскільки це найкраща камера на сьогодні з того що пропонується на ринку України. Реальний кут 170 градусів по горизонталі та 120 градусів по аертикали. Дуже чітка та якісна картинка як в день так і в темну пору доби.

Відеореєстратор без дисплея та замість нього використовується будь який пристрій на ОС Android та iOS тобто в нашому випадку телефон власника та штатна магнітола встановлена в авто. Рестратор записує на карту пам’яті , але Вам не потрібно діставати карту для перегляду того чи іншого відео або фото , а достатньо зайти на додаток через який ви можете як завантажувати так і просто переглядати записи. всі налаштування реєстратора також проводяться саме через додаток.

Купити ат встановити у Львові якісну штатну Android  автомагнітолу з камерою заднього виду  на Toyota Prado Land Cruiser 120/150

Детальніше