Купити та встановити парктроніки (парковочні радари) на автомобіль Audi A3

Власниця автомобіля придбавши його мала трохи незручності через відсутність парктроніка який би допомагав їй паркуватись тобто орієнтуватись у відстані до перешкоди при паркінгу.

оскільки автомобіль білий то нам прийшлось віддати маляру датчики на перемалювання задля естетичності, адже погодьтесь трохи дивно виглядають чорні датчики на білому авто.

Парковочний радар було вирішено встановлювати як на передній бампер так і на задній , а також з двома дисплеями які розтошовуються з переду для передніх датчиків та ззаду для задніх датчиків. Передній дисплей працю по стандарту він стоїть перед вами на панелі та показую цифрову та кольорову індикацію яка і дозволяє Вам зорієнтуватись. Заднійдисплей працює по тому ж принципу , але є невеличкий нюанс зображення з нього ви бачите в салонному дзеркалі заднього виду. Тобто дисплей закріплено на стелі до гори ногами та в дзеркалі ви бачите правильне зображення!

 

Якщо ваш автомобіль не має пактроніка ми раді Вам допомогти у встановленні та підборі його для вашого авто та різні бюджети.

Купити а також встановити якісний парктронік на 4 або на 8 сенсорів -датчиків для переднього для заднього або для обох бамперів з дисплеєм та без із звуковою та візуальною індикацією попередження

Детальніше