Інсталяція світлодіодних Бі Лед лазерних лінз на автомобіль Jeep Cherokee

Нещодавно довелось нам працювати з гарним не великим автомобілем Jeep Cherokee , автомобіль не самий бюджетний та не самий простий , але ця комплектація має фари звичайні рефлекторні галогенові.

Звісно клієнт задумав покращити як світло автомобіля так і зовнішній вигляд свого маленького американця.

Власник обрав варіант світлодіодних модулів Full Light FL7 Laser з лазерним дальнім світлом , а також двома рефлекторами окремий на дальнє світло і відповідно з двома чіпами. Цікавою особливістю даних світлодіодних бі лед модулів є те що вони обладнані датковим чіпом  температурою світіння 3200-3700К  .Це означає що в любу погоду ви будете бачити дорогу , а зустрічні авто будуть бачити вас. Додатковий чіп включається не залежно від того яке світло ви використовуєте .

Монтаж BiLed лінз проводився на рефлектор фари оскільки оригінальної лінзи фара не мала тому нам знадобилось видалити частинку рефлектора та кріпити бі лед модулі на шпильки через сисліконові проставки. Дуже прискіпливо потрібно ставитись до такої інсталяції бо ми видаляємо частину рефлектора і це означає що шляху назад немає весь процес повинен проходити зважено та без поспіху!

Після монтажу світлодіодних лінз  нам необхідно чітко виставити горизонти та поворот лінзи ліво/право .Для  цього ще не зібрану фару ми монтуємо на автомобіль та дивимось де та які похибки нам потрібно виправити і лише після цього ми остоточно фіксуємо лінзу на рефлекторі. Після фіксації ми підбираємо декоративну маску яка найбільш підходить для даного рефлектора ,підібравши ми фіксуємо її на світлодіодному модулі. На фінішній прямій ми збираємо фару тобто до корпусу приклеюємо скло на спеціальний автомобільний герметик.

Результат нашої роботи ви бачите на фото.

Встановлення та продаж світлодіодних BiLed лінз з лазером та без для універсальної та штатної інсталяції великий вибір в наявності на складі у Львові. Гарантія 2 роки

Детальніше