Днями нами було встановлено штатну магнітолу Soundbox на автомобіль Mazda 3 2016 року випуску

Днями нами було встановлено штатну магнітолу Soundbox на автомобіль Mazda 3 2016 року випуску. Зовсім простенька комплектація власнику вже не подущі тому він вирішив трішки модернізувати своє авто.

Пристрій клієнт хотів з CarPlay , але щось не дуже дороге та досить пристойне.

2+16ГБ пам’яті цілком достатньо для нормальної роботи пристроя

Надійний процессор Alwinner  T3L 4core *1.6Ghz забезпечує стабільну роботу пристроя

Якісний звук та та фірмовий радіо тюнер теж порадують користувача

Навігаційна ситема допоможе в дорозі не заблукати

CarPlay дозволяє використовувати сучасні додатки та можливості які вам допомогають та полегшують життя

Штатна магнітола для Mazda 3 2014+ буває в різних варіаціях для різних комплектацій автомобіля. Наприклад для нашого  автомобіль штатний головний пристрій компектується джойстиком завдяки якому користувач може керувати пристроєм та вигляд джойстик має пристройний тобто не відрізнити від оригінала.

Кнопки на кермі підключились автоматично бо в комплекті є канбус через який все ппрацює. Джойстик з магнітолою з’єднано довгим кабелем який йде в комплекті.

Також є комплектації Mazdaв яких вже є оригінальний джойстик тоді для таких авто штатна магнітола комплектується спеціальним кабелем перехідником який дозволяє зберегти рідний джойстик та підключити до нього доставний головний пристрій.

На фото ви можете бачити результат нашої роботи та сподіваємось що ви або ващі друзі теж звернуться до нас за допомогою в доопрацюванні свого авто.

Встановлення та продаж штатних автомагнітол у Львові на автомобілі Mazda 2/3/5/6 / CX-5/CX-7 з джойстиком та без з карплей та вільними руками з 4ж модемом та GPS навігацією. Гарантія 1 рік

Детальніше